| Materialbeschreibung: | ocelová kostra, ABS sedák |
|---|---|
| Farbe: | červená, černá, bílá, transparentní- čirá, kouřová |
| Hmotnost kg: | 5,7 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 460 mm |
| Rahmen / Gestell: | chrom, bílá a černá |
| Sitzhöhe: | 750 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Breite: | 480 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Arod 510
Barová židle s celobarevným, transparentním sedákem nebo se sedákem z chromovaného ABS plastu.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |







