| Farbe: | bělený dub, wenge |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 8,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 325 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Rozměr profilu: | 25x25 mm |
| Sitzhöhe: | 800 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | dýhovaná překližka |
| Breite: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Cube 1401_RV
Barová židle Cube 1401_RV s dýhovaným sedákem.
| Preis mit MwSt | 5 155 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 4 260 Kč |

