| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 15 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná |
| Sitzhöhe: | 540 mm - 600 mm ( dle druhu sedáku ) |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, chrom, sa |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm - 350 mm (dle druhu sedáku ) |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Galaxy 4833
Barová stolička s možností výběru ze dvou typů čalouněných sedáků. Kostra stoličky může být pevná nebo otočná.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |







