| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 18 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, bukový masiv |
| Sitzhöhe: | 790 mm - 830 mm ( dle druhu sedáku ) |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, chrom, sa |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm - 350 mm (dle druhu sedáku ) |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Galaxy 4836_FM
Barová židle s nohou z masivu a možností výběru ze dvou typů sedáků.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |







