| Hmotnost kg: | 8 kg |
|---|---|
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 560 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocelová trubka |
| Sitzhöhe: | 780 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku čalounění - látka, koženka |
| Oberflächenbehandlung: | chrom |
| Breite: | 530 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Gliss 916
Barová židle s čalouněným sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




