| Hmotnost kg: | 7 kg |
|---|---|
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 560 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocelová trubka |
| Sitzhöhe: | 660 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku kůží a regenerovaných kůží |
| Oberflächenbehandlung: | chrom |
| Breite: | 530 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Gliss 932
Barová židle s čalouněným sedákem v pravé nebo regenerované kůži.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





