| Grundabmessungen: | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 18,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocelová základna, výškově stavitelná, otočná |
| Sitzhöhe: | 610 mm - 870 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | kůže, regenerovaná kůže - dle vzorníku čalounění |
| Oberflächenbehandlung: | chrom |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 490 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Gliss 990
Barová židle s otočným sedákem čalouněným pravou kůží a nastavitelnou výškou sezení.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





