| Materialbeschreibung: | Čalouněný nehořlavou polyuretanovou pěnou |
|---|---|
| Farbe: | Dle vzorníku |
| Höhe: | 1030mm |
| Tiefe: | 620 mm |
| Rahmen / Gestell: | Ocelové čtvercové trubkové nohy 25x25 mm |
| Sitzhöhe: | 700 mm |
| Skládací provedení: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Produktart: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Breite: | 620 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Host 222
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.

