| Material: | Čalouněný nehořlavou polyuretanovou pěnou |
|---|---|
| Farbe: | Dle vzorníku |
| Höhe: | 700 mm |
| Tiefe: | 620 mm |
| Rahmen: | Ocelové čtvercové trubkové nohy 25x25 mm |
| Falten: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Polsterung: | Dle vzorníku čalounění |
| Produktart: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Breite: | 620 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
| Produzent: | PEDRALI |
Host 223
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.

