| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 20 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 750 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Hloubka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
HX 4445F
Barová židle s čalouněným sedákem a kostrou z broušené nerezi.
| Preis mit MwSt | 9 837 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 8 130 Kč |




