| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 25,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 780 mm |
| Výška opěradla od země: | 990 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Hloubka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
HX 4447
Otočná barová židle s čalouněným sedákem HX 4447.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |


