| Höhe: | 830 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Tiefe: | 510 mm |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Breite: | 440 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Materialbeschreibung: | Bukové dřevo |
ITALIA 439 A
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.
