| Hmotnost kg: | 9,2 kg |
|---|---|
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 540 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Sitzhöhe: | 820 mm |
| Čalounění: | látka kategorie H - stehy |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Breite: | 470 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Kuadra 1126H
Barová židle s čalouněným sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




