| Rohrdurchmesser: | 16 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 540 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 670 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku čalounění - látky, koženky |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, matný chrom |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Breite: | 470 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Kuadra 1132
Barová židle s čalouněným sedákem Kuadra 1132.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




