| Farbe: | bílá, černá, oranžová, červená |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 530 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20 x 20 mm |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 840 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Oberflächenbehandlung: | stříbrná barva, chrom, satin, bílá nebo černá barv |
| Material Rückenlehne: | nylon |
| Breite: | 460 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Kuadra 1270
Plastová židle s kovovou konstrukcí KUADRA 1271.

