| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Rohrdurchmesser: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 545 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 770 mm |
| Výška opěradla od země: | 880 mm |
| Čalounění: | kůže, regenerovaná kůže |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, matný chrom |
| Breite: | 490 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1336_F
Barová židle Kuadra 1336_F s čalouněným sedákem z pravé nebo regenerované kůže.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




