| Dezén: | zebrano, ebano, bělený dub, wenge, černá |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 20 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 780 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | dýhovaná překližka |
| Šířka sedáku: | 460 mm |
| Hloubka sedáku: | 420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 4408
Otočná barová židle Kuadra 4408.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




