| Farbe: | slonová kost, bílá |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 22 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 770 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | broušená nerez, chrom |
| Šířka sedáku: | 460 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 4415
Barová židle Kuadra 4415 s plastovou skořepinou.
| Preis mit MwSt | 8 313 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 6 870 Kč |

