| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 450 mm |
| Hmotnost kg: | 19 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 780-800 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | černá, chrom, broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Lotus 4416
Barová židle Lotus 4416 s možností výběru ze dvou druhů čalouněných sedáků.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |








