| Farbe: | bílá, slonová kost, světle zelená, červená, modrá, |
|---|---|
| Höhe: | 840 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Rahmen / Gestell: | Chrom, otočná 4-ramenná verze |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Material Rückenlehne: | Technopolymer |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 520 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
NINJA L
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.



