| Farbe: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 22 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 820 mm |
| Opěrák: | bukové dřevo přírodní nebo mořené dle vzorníku |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin, stříbrná barva, černá a zlatá barva |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Papusso 4157/PA
Otočná barová židle s čalouněným sedákem a dýhovaným opěrákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |