| Material: | chromovaná nebo lakovaná kostra, čalouněný sedák |
|---|---|
| Farbe: | dle vzorníku |
| Höhe: | 850 |
| Tiefe: | 520 |
| Polsterung: | látka, koženka, kůže |
| Produktart: | židle |
| Breite: | 480 |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
POLSTERSTUHL Afrodite
Popis produktu
Moderní čalouněná židle na ocelové kostře. Kostra může být v úpravě chrom, bílá, černá barva. Očalouěnno může být látkami, koženkami, kůží.
Cena
| cena bez DPH: | Na dotaz |
|---|
Parametry
| Rozměry desky: | šířka 480 mm, hloubka 520 mm |
|---|---|
| Výška: | od země k sedáku 470 mm |
| Materiál: | ocel, látky, koženky, kůže |
| Barva: | dle vzorníku čalounění |
| Výška opěradla: | od země 850 mm |
| Kostra: | chrom, bílá, černá brva |
