| Farbe: | Dle vzorníku. Jedno či dvoubarevná kombinace vnitř |
|---|---|
| Höhe: | 775 mm |
| Tiefe: | 510 mm |
| Rahmen / Gestell: | Centrální noha v leštěném hliníku nebo černém nást |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Breite: | 560 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
POLSTERSTUHL LAJA 887
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.




