| Farbe: | černá, bílá, transparentní- kouřová, failová, červ |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 400 mm |
| Rahmen / Gestell: | Polykarbonát |
| Sitzhöhe: | 650 mm |
| Bestimmung: | exteriér a interiér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Šířka sedáku: | 310 mm |
| Hloubka sedáku: | 310 mm |
| Breite: | 400 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Rubik 582
Celoplastová barová židle Rubik 582.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





