| Farbe: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 13 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná |
| Sitzhöhe: | 500 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel, leštěná ocel |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
TX 4403G
Otočná barová židle s čalouněným sedákem.
| Preis mit MwSt | 7 623 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 6 300 Kč |




