| Höhe: | 940 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Tiefe: | 440 mm |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Breite: | 420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Materialbeschreibung: | Bukové dřevo |
URBINO 475
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.
