| Weight: | 4,5 kg |
|---|---|
| Maximum Load: | 100 kg |
| Depth: | 490 mm |
| Frame: | kovová |
| Seat height from ground: | 450 mm |
| Seatback height from ground: | 890 mm |
| Utilization: | interiér, exteriér |
| Stackable: | 5 ks |
| Finish: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, barva pro |
| Material of seat: | plast |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | For Order |
Betty 1700
Klasická židle s plastový sedáke Betty 1700.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
