| Material Specification: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 970 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 450 mm |
| Availability: | Na objednávku |
CAPUA 490 A
Celodřevěná židle s čalouněným sedákem a opěrákem. Rozměr židle (š x h x v):45x54x45 cm. Výška opěráku 97 cm od země.
