| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 920 mm |
| Weight: | 8 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Seat height from ground: | 470 mm |
| Upholstery: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 540 mm |
| Availability: | For Order |
DAFNE 49 HP
Unfortunately there is no product description.
