| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 840 mm |
| Weight: | 5 kg |
| Depth: | 500 mm |
| Seat height from ground: | 460 mm |
| Upholstery: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | For Order |
FORLÍ 47 D
Unfortunately there is no product description.
