| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 18 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná |
| Seat height: | 810 mm - 850 mm ( dle druhu sedáku ) |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, chrom, sa |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm - 350 mm (dle druhu sedáku ) |
| Availability: | Na objednávku |
Galaxy 4837
Otočná barová židle Galaxy 4837 s možností výběru ze dvou druhů čalouněných sedáků.
| Price with VAT: | 8 385 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 6 930 Kč |




