| Material Specification: | Čalouněný nehořlavou polyuretanovou pěnou |
|---|---|
| Color: | Dle vzorníku |
| Height: | 1030mm |
| Depth: | 620 mm |
| Frame: | Ocelové čtvercové trubkové nohy 25x25 mm |
| Seat height: | 700 mm |
| Skládací provedení: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Type of product: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Width: | 1200 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Host 220
Unfortunately there is no product description.

