| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base dimensions: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 25,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 820 mm |
| Výška opěradla od země: | 1030 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | broušená ocel, stříbrná barva, černá a zlatá barv |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Hloubka sedáku: | 325 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
HX 4448
Otočná barová židle s čalouněným sedákem a kostrou z broušené nerezi HX 4448.
| Price with VAT: | 9 874 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 8 160 Kč |



