| Tube diameter: | 16 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 670 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka kategorie H - stehy |
| Finishes frame: | chrom, matný chrom |
| Material of seat: | čalouněný |
| Width: | 470 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1132H
Čalouněná barová židle Kuadra 1132H.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




