| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Colour: | Moření dle vzorníku |
| Height: | 870 mm |
| Weight: | 5 kg |
| Depth: | 460 mm |
| Seat height from ground: | 470 mm |
| Material of seat: | Ratan |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | For Order |
LOIRE 42 C
Unfortunately there is no product description.
