| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná |
| Seat height: | 780-820 mm ( dle konkrétního sedáku ) |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | černá, chrom, broušená ocel |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Lotus 4415
Barová židle Lotus 4415 s pevnou nebo otočnou kostrou a možností výběru ze dvou typů sedáků.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |










