| Colour: | bílá, písková |
|---|---|
| Weight: | 50 kg |
| Depth: | 450 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height from ground: | 450 mm |
| Seatback height from ground: | 764 mm |
| Utilization: | interiér |
| Upholstery: | sedák GLISS 900.3 - není součástí židle |
| Finish: | broušená ocel |
| Material of seat: | technopolymer |
| Width: | 2565 mm |
| Availability: | For Order |
| Producer: | PEDRALI |
MULTISEAT GLISS 944
MULTISEATS GLISS 944 is three seats, made of technopolymer and steel.
Multisedák Gliss 944 je designová lavice na ocelové základně v provedení 4místném.
