| Color: | bílá, černá, bílá káva |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 495 mm |
| Frame: | hliník |
| Seat height: | 465 mm |
| Výška opěradla od země: | 495 mm |
| Opěrák: | textilie |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Finishes frame: | broušený hliník, barva |
| Material of seat: | polypropylen |
| Width: | 525 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
MYA 706
Židle Mya 706 s plastovým sedákem, opěrákem z textílie a hliníkovou kostrou.





