| Color: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 22 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Seat height: | 820 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | chrom, satin, stříbrná barva, černá a zlatá barva |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Papusso 4158/PA
Barová židle s otočným čalouněným sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |