| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Colour: | Moření dle vzorníku |
| Height: | 900 mm |
| Weight: | 6 kg |
| Depth: | 490 mm |
| Seat height from ground: | 460 mm |
| Material of seat: | Dřevo, rýžová tráva, mořská tráva, čalounění |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | For Order |
ROMA 42 L
Unfortunately there is no product description.
