| Colour: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Weight: | 6 kg |
| Maximum Load: | 100 kg |
| Depth: | 490 mm |
| Frame: | kovová |
| Seat height from ground: | 450 mm |
| Seatback height from ground: | 890 mm |
| Utilization: | interiér |
| Stackable: | 4 ks |
| Upholstery: | látka, koženka |
| Finish: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku |
| Material of seat: | čalouněný |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | For Order |
Serenella 1750
Klasická kovová židle s čalouněným sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
