| Dezén: | Ořech |
|---|---|
| Height: | 370 mm |
| Depth: | 180 mm |
| Type of product: | Osvětlení |
| Width: | 180 mm |
| Availability: | 1ks skladem |
| BARVA: | 11 |
| Žárovky součástí balení: | Ne |
| Druh patice: | E27 |
| Výkon: | Max 60 W |
| Materiál stínidla: | Textil |
STOLNÍ OSVĚTLENÍ DM3114 – II.jakost
Stolní osvětlení kombinující dřevo, kov a textil.
SLEVA 60%