| Height: | 870 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Depth: | 490 mm |
| Seat height: | 450 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 440 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Material Specification: | Bukové dřevo |
TONI 473 B
Unfortunately there is no product description.
