| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7,3 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná |
| Seat height: | 805 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Šířka sedáku: | 350 mm |
| Hloubka sedáku: | 350 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Trilly 1967
Barová židle s čalouněným a otočným sedákem Triilly 1967.
| Price with VAT: | 6 752 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 5 580 Kč |




