| Color: | Dle vzorníku. Jedno či dvoubarevná kombinace vnitř |
|---|---|
| Height: | 775 mm |
| Depth: | 510 mm |
| Frame: | Centrální noha v leštěném hliníku nebo černém nást |
| Seat height: | 460 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Width: | 560 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
UPHOLSTERED CHAIR LAJA 886
Unfortunately there is no product description.



