| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Colour: | Moření dle vzorníku |
| Height: | 940 mm |
| Weight: | 7 kg |
| Depth: | 570 mm |
| Seat height from ground: | 480 mm |
| Material of seat: | Ratan |
| Width: | 540 mm |
| Availability: | For Order |
VENEZIA 42 AP
Unfortunately there is no product description.
