| Material Specification: | Sklo, kov |
|---|---|
| Maximální výška: | 1250 mm |
| Průměr: | 300 mm |
| Záruka na zboží: | 2 roky |
| Kód výrobku: | DM3161 |
| Type of product: | Osvětlení |
| Žárovky součástí balení: | Ne |
| Druh patice: | E27 |
| Výkon: | 60 W |
| Materiál stínidla: | Sklo |
ZÁVĚSNÉ OSVĚTLENÍ DM3161 – II.jakost
Lustr se skleněným stínidlem v odstínu bronzové barvy.
SLEVA 60%