| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 800 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, barva |
| Šířka sedáku: | 400 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Boom1951
Barová židle s čalouněným sedákem Boom 1951.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





