| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 800 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | chrom, barva |
| Šířka sedáku: | 400 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Boom1951
Barová židle s čalouněným sedákem Boom 1951.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |





