| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 13 |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 450 mm |
| Rahmen / Gestell: | satin |
| Sitzhöhe: | 785 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Material Rückenlehne: | dřevěné područky: bělený dub nebo wenge |
| Breite: | 555 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Box 747
Barová verze designového křesla Box.
| Preis mit MwSt | 16 226 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 13 410 Kč |

